ictv.uasvobodaslova.ictv.ua
 
добавить в избранноедобавить в избранное       украинский языкукраинский язык     русский языкрусский язык    

ЦЕНА ВОПРОСА?
последняя программа
26 августа 2014 года

ЦЕНА ВОПРОСА?

Сегодня переговоры президентов Украины, стран Таможенного Союза и представителей ЕС в Минске проходят на фоне практически неприкрытого вторжения российских войск в Украину.
Президент Порошенко назвал первоочередным условием стабилизации на Донбассе установление эффективного контроля на украинско-российской границе.
Со своей стороны Президент России Владимир Путин настаивает на том, что ассоциация Украины с ЕС нанесёт его стране большой ущерб.

Что хочет получить за мир Россия?
На какой мир надеется Европа?
Какую цену готова заплатить за мир Украина?

«Свобода слова» сегодня в 21:10
Свобода слов: последние обсуждения
блиц-опрос Вопрос ведущего:
Что хочет получить за мир Россия? На какой мир надеется Европа? Какую цену готова заплатить за мир Украина?
Видеоверсия онлайн
 
Климкин Павел Анатольевич
Климкин Павел Анатольевич
министр иностранных дел Украины

ПодробнееБиография
 
Лысенко Андрей
Лысенко Андрей
спикер информационно-аналитического центр СНБО

ПодробнееБиография

Итоги программы: рейтинг слов

ДЕЛЕНИЕ АУДИТОРИИ
Выборы в Вреховную Раду нужно проводить сейчас или по окончании АТО?
Объединение
Російські десантники прорахувались – і, як каже джерело в Міністерстві оборони Російської Федерації, вони просто заблукали. Ну так не буває, щоб кілька десятків одиниць броньованої техніки заблукали на території України. Вчора був нанесений повітряний удар – 14 бойових машин десанту згоріли прямо на марші, інші вимушені були відступити на територію Російської Федерації.
Андрей Лысенко, спикер информационно-аналитического центра АТО
Объединение
Для нас не просто ключовим, але визначальним питанням є мир, є деескалація ситуації у Донецьку і Луганську. І ми знаємо, з ким для цього потрібно розмовляти. Ми знаємо, від кого це залежить. Ми знаємо, від кого залежить ефективний контроль над кордоном. Ми знаємо, від кого залежить звільнення заручників, включаючи наших політв’язнів, які зараз знаходяться в Росії. Знаємо, від кого залежить, щоб ефективний контроль за ситуацією здійснював ОБСЄ, – і ми будемо розмовляти не заради спілкування, а заради того, щоб досягти результату.
Павел Климкин, министр иностранных дел украины
Объединение
У нас є цілий пласт п’ятої колони, яка знаходиться сьогодні в парламенті. Ми знаємо про те, що ці люди підтримують сепаратизм. Це люди, які фінансували сепаратистів. І зараз ми знаємо: прекрасно знаємо – про те, що, наприклад, в тому ж самому Краматорську депутат від Партії регіонів Скудар, який прямо, по суті, уже підтримав сепаратистів, зараз готується до того, щоб стати знову депутатом, але по мажоритарному округу від Краматорська. Тобто як ми можемо убезпечитись, щоб в майбутньому парламенті у нас – ну хоча би мінімізувати кількість сепаратистів?
Вадим Денисенко, шеф-редактор "Деловой столицы"
Объединение
Люди кажуть: "Ми от ходимо на "євромайдан"... Ми ще от ще раз підемо за гречку проголосуємо, але то вже останній раз буде", – ну от таке ставлення – розумієте? Питання в тому, щоб самі люди у свої свідомості змінили своє ставлення: що коли вони приходять до лікаря, коли вони приходять до вчителя, коли вони приходять в ту ж державну структуру і коли вони дають той же хабар даішнику. Не даішники беруть хабарі, а їм дають хабар.
Андрей Магера, заместитель главы Центр. избирательной комиссии
Объединение
Ми пропонуємо, щоб кожен кандидат пройшов перевірку на критерії люстрації. Наприклад, чи може він пояснити своє майно: це та перевірка, яку ми пропонуємо всім державним службовцям, всім суддям, всім прокурорам і всім кандидатам. Причому не тільки своє, але й членів своїх родин. Тому що в нас дуже багато прокурорів, у яких 85-річна мама є власницею 20-ти бізнесів, або суддів, у яких дружина володіє майном більше, ніж французький мільйонер. І таку перевірку якби пройшли кандидати в депутати і ця інформація була би оприлюднена, виборцям набагато легше було би зробити усвідомлений вибір.
Егор Соболев, инициатор Люстрационного комитета
 
Магера Андрей Иосифович
Магера Андрей Иосифович
заместитель главы Центральной избирательной комиссии

ПодробнееБиография
 
Соболев Егор
Соболев Егор
инициатор люстрационного комитета

ПодробнееБиография
Яндекс.Метрика