ictv.uasvobodaslova.ictv.ua
 
добавить в избранноедобавить в избранное       украинский языкукраинский язык     русский языкрусский язык    

КТО ЗА МИР ВО ВСЁМ МИРЕ?
последняя программа
15 декабря 2014 года

КТО ЗА МИР ВО ВСЁМ МИРЕ?

Принятый Конгрессом США «Акт поддержки свободы в Украине», который предполагает предоставление Украине статуса союзника вне НАТО, не повлияет на поставки Украине американского оружия, объясняет Государственный департамент.
Россия считает вражеским принятый Конгрессом США закон о поддержке Украины и надеется, что президент Барак Обама его не подпишет. Москва также заявляет, что Крым теперь является частью России, а значит, она может размещать там ядерное оружие.
А Европа надеется, что трёхсторонняя контактная группа возобновит мирные переговоры – как можно скорее.

Возможно ли сегодня разрешить «донбасский конфликт» мирным способом и какой ценой для Украины?

«Свобода слова» сегодня в 21:25
Свобода слов: последние обсуждения
блиц-опрос Вопрос ведущего:
Можно ли сегодня разрешить "донбасский конфликт" мирным способом?
Видеоверсия онлайн
 
Чалый  Валерий Алексеевич
Чалый Валерий Алексеевич
заместитель главы Администрации Президента Украины

ПодробнееБиография
 
Емец Леонид Александрович
Емец Леонид Александрович
народный депутат, фракция партии "Народный фронт"

ПодробнееБиография

Итоги программы: рейтинг слов

ДЕЛЕНИЕ АУДИТОРИИ
Можно ли сегодня разрешить "донбасский конфликт" мирным способом?
Объединение
Треба виключити цей недолугий запис про начебто позаблоковість і бажання позаблоковості з наших законів про основи національної безпеки, про засади внутрішньої і зовнішньої політики. Треба просто осмислити сьогоднішні реалії.
Валерий Чалый, заместитель главы Администрации Президента
Объединение
Якщо подивитися, що відбувається зараз в нашій державі і які найбільші загрози нашій стабільності всередині країни, то насипаються соціально-економічні виклики. В нас курс долара перетнув 16 гривень за долар, у нас падіння виробництва, у нас падіння ВВП. "Файнейшенел Таймс" декілька тижнів тому опублікував дуже цікаву статтю про те, що якщо Україні не виділити 15 мільярдів доларів на додаток до програми МВФ, то ми можемо мати дефолт протягом декількох тижнів і так далі. Чи не думаєте ви, що Сполучені Штати зараз можуть значно більше допомогти Україні шляхом надання фінансової допомоги, в тому числі і збільшення обсягу програми допомоги МВФ?
Василий Филипчук, дипломат, эксперт МЦПД
Объединение
Україна буде вимагати дедальшого дофінансування лише при одних умовах: що українська еліта і українські лідери чітко і в короткий термін визначаться з конкретними антикорупційними, конкретними антипільговими діями, котрі покажуть, що дійсно є серйозний намір, що ці гроші не будуть роздрібнені і не матимуть, не матимуть ефекту.
Адриан Каратницкий, Анлантический Совет США
Объединение
Зовнішня політика, її ефективність залежить так само від внутрішньої політики. Якщо всередині країни не будуть відбуватися реальні реформи, то буде дуже складно комунікувати з Заходом, зі світом, коли у нас нічого не відбувається.
Анна Гопко, народный депутат, фракция "Объединения "Самопомощь"
Объединение
Діаспора каже: "З ким нам працювати?" Це порада і вам, і МЗС: треба працювати не тільки з політиками – з нашими людьми, які боролися, "майдан" підтримували. Зараз вони готові підтримувати проти російської агресії – з ними треба працювати. І в цьому сенсі – зверніть увагу: в Румунії, в Молдові нещодавно були вибори. Вирішальний результат забезпечили ті, хто працює за кордоном.
Владимир Фесенко, Центр исследований "Пента"
Объединение
Ми маємо сьогодні забезпечити такий кнут, щоб жодному корупціонеру було неповадно думати про те, що він може щось десь вкрасти, і щоб він боявся зробити крок вправо, крок вліво, тому що там його буде чекати новий представник і слідчий Антикорупційного бюро, йому будуть робити провокації: йому будуть приходити і пропонувати взяти хабар. Якщо він погодиться або вступить в дискусію, це для нього закінчиться дуже серйозним строком в тюрмі. Тому що боротись з корупцією можна. Для того, щоб побороти корупцію, треба мати бажання її побороти – і сьогодні в Україні це бажання є.
Леонид Емец, народный депутат, фракция партии "Народный фронт"
 
Гопко Анна Николаевна
Гопко Анна Николаевна
народный депутат, партия "Объединение "Самопомощь"

ПодробнееБиография
 
Каратницкий Адриан
Каратницкий Адриан
старший научный сотрудник Атлантического совета США

ПодробнееБиография
Яндекс.Метрика